UKR
Будівництво котелень

Будівництво та обслуговування газових котелень

Компанія «ЛІМіК» пропонує проектування, монтаж і будівництво котелень.  Здійснюємо роботу «під ключ» - від отримання технічних умов та проектування до здачі в експлуатацію і сервісного обслуговування.

Ми проектуємо, будуємо і обслуговуємо промислові котельні різних типів від 100 кВт до 20 МВт. Фахівці «ЛІМіК» підберуть найбільш оптимальне рішення для системи теплопостачання, виходячи з наявних умов і необхідних технічних характеристик. Зазвичай котельні класифікують за способом розміщення та за типом котлів.

 

Будівництво та обслуговування котелень на альтернативному виді палива 

Підприємство встановлює твердопаливні котли потужністю від 0,25 до 30 МВт, додатково встановлюється автоматична система спалювання (камера попереднього спалювання, бункер сипкого палива з дозуючим стокером та двома редукторами приводу шнеків забору для транспортування палива й електронну систему керування). Для забезпечення необхідної тяги при роботі котлів (від 0,25 до 30 МВт) встановлюються димососи. Також здійснюється монтаж живильного обладнання (мережеві, підживлювальні та рециркуляційні насоси) та при необхідності зовнішні інженерні комунікації (труби, теплотраси) також циклонні очишувачі та електричні турбіни    

Поділіться з друзями: