UKR
Обслуговування технологічного обладнання

Запорукою якісного і безперебійного функціонування комерційного об'єкту є регулярний контроль стану систем і оперативне усунення неполадок в рамках профілактичних заходів. Якісне обслуговування обладнання дозволяє попередити виникнення аварійних ситуацій, продовжити термін служби трубопроводів і установок, створити належні санітарно-гігієнічний стан інженерних комунікацій.

Технічне обслуговування технологічного обладнання - спосіб профілактики поломок на підприємствах. Це явна економія: скорочення витрат в великих розмірах через порушення графіків і ремонту оснащення, часу, коштів, збитків через простої, відмов клієнтів у зв'язку з очікуванням.

ТО - це немов щеплення для створення імунітету, просто необхідна для забезпечення безперервного функціонування всієї системи виробництва як самих агрегатів, так і людей, які працюють за ними, і, як наслідок, - взаємодії з клієнтами. Передбачається догляд і контролювання роботи машин, їх справності.

Також необхідні планові техогляди, чистка та промивка, регулювання і продування, і подібні дії як профілактичні заходи для хорошої роботи установок.

Спеціалісти компанії «ЛІМіК» розроблять для календар планових технічних оглядів та необхідних робіт у відповідності до потреб виробництва і обладнання.

Поділіться з друзями: